Hakkımızda

Geçmişten Bugüne

2008 yılından bu yıla kadar Kütahya’nın En güvenlir yurdu ve En iyi hizmet veren yurdu olarak sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek için hergün kendimizi yenilemekteyiz. Güçlü güvenilir kadromuz ile problemsiz eğitim öğretim hayatınızı daha iyi şartlar sunmak için bizi tercih etmelisiniz. Çünkü Eğitim ve Öğretim hayatınız sizin için ne kadar değerliyse bizim içinde o kadar değerlidir. Yeni bir şehir yeni bir hayat sizi beklerken sizi aile şevkati ile koruyacak kollayacak bir yurt.

Kız Yurdunda Arananlar?

Odalarının Durumu (bakımlı olup olmaması)
Temizlik Hijen Durumu
Giriş/Çıkış Saatlerinin Kontrolü

bg-icon-box-2
Nelere dikkat etmeli?

Merkezi Olması
Güvenlik Tedbirlerinin Olması
7/24 Ulaşım Kolaylığı
Sıcak Su
M.E.B Onaylı olup olmaması

Neden Konak Kız Yurdu?

Neden Konak Kız Öğrenci Yurdu Diye sorarsanız şayet
7/24 Güvenlik Kamera Sistemi
Öğrenci Takip Sistemi
7/24 Ulaşım Kolaylığı
Yıl İçerisinde Öğrenci Motivasyon Aktivitileri ve Etkinlikleri
Siz değerli öğrencilerimize daha iyi hizmet verebilmek için sizlerden gelen talep ve önerilerle kendimizi daha hızlı daha iyi bir şekilde geliştirmekteyiz.

Kalite Politikası

Taklit Eden değil Taklit Edilen Bir Kurumuz

Kalite

Yurdumuzun başarısını ve kalitesini oluşturan bütün süreçleri sürekli olarak iyileştirerek yüksek movitivasyon ve başarı azmine sahip

personelimizle kayıt sonrası eksiksiz hizmetlerimizle de öğrencilerimizin memnuniyetlerini sağlamak ve arttırmaktır.

AR-GE

Kendimizi bu alanda sürekli yenileyerek her geçen gün sizlerle beraber büyüyoruz. Bizim için yurdumuzda kalan öğrencilerimiz ailemizin bir ferdi olarak yolumuza devam ediyoruz ve bu bizim değil sizlerle büyüyen kocaman bir ailenin başarısı olarak görüyoruz. Sadece kayıt yaptırana kadar değil kayıtlardan sonrada oluşabilecek sorunları da kendi sorunumuz gibi üstlenip beraber bir bütün olarak sorunlarınızı problemlerinizi aşmayı hedeflemektir.